0 800 33 85 86(Дзвінки безкоштовні)
Банер

Безкоштовне бронювання квитків на автобуси

Звідки
Куди
Дата
1
Пасажирів

ПРО НАС

TopTicket – компанія з багаторічним досвідом в організації безпечних та швидких пасажирських перевезень. Наша головна мета – забезпечити відмінний сервіс та позбавити пасажирів будь-яких турбот, пов’язаних з вибором маршрутів, пошуком перевізників, бронюванням квитків.


Ми є клієнтоорієнтованою компанією, тобто на перший план ставимо потреби, комфорт, безпеку пасажирів. Налаштовуємо всі процеси таким чином, щоб наші замовники отримували готові зручні рішення на кожному етапі – від попереднього планування до успішного завершення поїздки.

ЩОБ ЗАСЛУЖИТИ ДОВІРУ ПАСАЖИРІВ, МИ ЗРОБИЛИ 10 ВАЖЛИВИХ КРОКІВ

 1. Онлайн-бронювання квитків:
 2. Запровадили унікальний онлайн сервіс бронювання квитків. Цей інструмент дозволяє автоматизувати процес пошуку перевізників і замовлення квитків.

 3. Без передоплат
 4. Стали максимально гнучкими – надали можливість пасажирам міняти плани у будь-який момент. Якщо виникла потреба, людина може відмовитися від бронювання без пояснення причин – ми ставимося до таких ситуацій з розумінням.

 5. Гарантії
 6. Налагодили співпрацю з надійними перевізниками, які надають комфортні та безпечні умови поїздок. За декілька років напрацювали базу «кращих з кращих» і сміливо гарантуємо їх сумлінність та добропорядність.

 7. Якісна організація поїздок
 8. Налагодили контроль якості послуг, щоб на маршрути виходили автобуси в ідеальному технічному стані, ввічливі водії допомагали на таможні, робили зупинки за вимогою, професійно керували транспортом.

 9. Безліч квитків на всі напрямки
 10. Охопили всі популярні маршрути з України до країн Європи, щоб задовольнити вимоги кожного клієнта. У пасажирів є величезний вибір варіантів, щоб знайти найкращі умови та найбільш вигідні цінові пропозиції.

 11. Перевезення від адреси до адреси
 12. Продумали організацію перевезень «від адреси до адреси», щоб пасажирам не довелося робити зайвих рухів. Автобусні перевезення без шумних автовокзалів – це реально! Як це працює:

  1. Називаєте адресу, звідки виїжджаєте.
  2. Називаєте адресу пункту призначення.
  3. Домовляєтеся про зручний час, коли подати машину.
  4. Починаєте подорож прямо біля дверей – автобус забирає від будинку у призначений час, водій допомагає завантажити багаж.
  5. Виходите з автобусу за потрібною адресою. Все так просто!
  У чому переваги:
  • Не потрібно витрачати час, щоб дістатися автовокзалу та шукати автобус.
  • Не треба ловити таксі, планувати додаткові маршрути з важким багажем.
  • Можна зберегти сили та насолоджуватися поїздкою.

  Маршрути плануються таким чином, щоб кожному пасажиру було максимально зручно та комфортно.Послуга адресних пасажирськихперевезень дієна території Українита країн Європи.

 13. Комфортні поїздки
 14. Продумали все до дрібниць, щоб пасажири відчували себе впевнено та спокійно. Зручні сидіння, wi-fi, кондиціонери, опалення, чисті салони – все це створює затишок під час дальніх поїздок.

 15. Безпека в реаліях пандемії
 16. Врахували ситуацію з розповсюдженням COVID-19 та забезпечили ретельний контроль виконання перевізниками правил противірусної безпеки.

 17. Приємний бонус
 18. Створили програму лояльності для постійних клієнтів – повертаємо частину грошей у вигляді кешбеку на наступні поїздки. Це робить співпрацю з нашою компанією ще більш приємною.

 19. Завжди поруч
 20. Такими є наші головні пріоритети та основні принципи. Завдяки цьому нам довіряють, до нас повертаються, радять друзям, стають постійними клієнтами. Саме це дає нам стимул працювати більше та ставати кращими.

Viber
Telegram
WhatsApp
(Дзвінки безкоштовні)
Телефон