0 800 33 85 86(Дзвінки безкоштовні)
Банер

Безкоштовне бронювання квитків на автобуси

Звідки
Куди
Дата
1
Пасажирів

ПЕРЕВАГИ МІЖНАРОДНИХ АВТОБУСНИХ РЕЙСІВ

 • У багатьох популярних європейських містах немає аеропорту, тому зручно користуватися автобусами. Автобусні міжнародні рейсі формуються таким чином, щоб пасажири могли швидко дістатися у будь-яку точку Європи.
 • Європейська дорожна мережа розвинута дуже добре, тому під час поїздки пасажири почуваються максимально комфортно.
 • Доставка пасажирів «від дверей до дверей» позбавляє необхідності їхати на автовокзал, витрачати час на тривалі пересадки.
 • Автобусні міжнародні рейси до Європи – економний варіант. При цьому невисока ціна не відбивається на якості послуг.
 • На рейси виїжджають комфортабельні автобуси в гарному технічному стані, з просторими чистими салонами та зручними кріслами, Wi-Fi, розетками, телевізором, кондиціонером, опаленням. Тривалі поїздки в таких умовах не виснажують та легко переносяться пасажирами будь-якого віку.
 • Міжнародні автобусні рейси до Європи повністю безпечні, транспортними засобами управляють досвідчені водії, в умовах пандемії впроваджуються всі необхідні протиепідемічні заходи.

ЧОМУ ВИГІДНО БРОНЮВАТИ КВИТКИ НА МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ НА САЙТІ ТОП-ТІКЕТ

 • Великий вибір маршрутів. Ми пропонуємо квитки на різні напрямки, серед яких ви можете обрати найбільш зручний варіант.
 • Бронювання без передоплат. Ви нічого не платите заздалегідь та можете скасувати бронювання у будь-який момент без штрафу.
 • Гарантована безпека. Ми співпрацюємо з перевіреними перевізниками, контролюємо якість та безпеку перевезень.
 • Вигода. Повертаємо кешбек на наступні поїздки, щоб користування нашими послугами було ще більш вигідним та економним.

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ КВИТКИ НА МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ ДО ЄВРОПИ

На нашому сайті можна підібрати міжнародний рейс та забронювати квитки за допомогою онлайн-форми:

 1. оберіть пункти відправлення і прибуття;
 2. вкажіть бажану дату та отримайте перелік доступних маршрутів – ви можете обрати рейс по ціні, тривалості поїздки, умовах пересадок;
 3. натисніть «замовити»;
 4. на сторінці квитка вкажіть місця на схемі автобуса;
 5. введіть контактні дані;
 6. натисніть кнопку «забронювати».

Для кожного маршруту наводиться інформація щодо назви перевізника, точного часу та адреси відправлення і прибуття, тривалості поїздки та кількості вільних місць у автобусі.


При бронюванні не потрібно платити – це зручно та вигідно для наших клієнтів. Якщо з якихось причин пасажир забажає скасувати поїздку, він зможе зробити це безкоштовно. За таких умов планування подорожей стає більш гнучким та зручним.


Отримати консультацію щодо вибору маршруту чи бронювання квитків можна за телефоном+38 (098) 858-68-78.Ми на зв’язку 24/7, завжди готові відповісти на ваші питання та допомогти підібрати найкращий рейс, який буде повністю відповідати вашим вимогам.

Viber
Telegram
WhatsApp
(Дзвінки безкоштовні)
Телефон